Telefononi

+355 693391116

Merrni menjëherë asistencën cilësore që meritoni

Eminaj Dental Clinic ofron çmimet më të mira për shërbime cilësore.

img-04
shikoni historinë tonë të suksesshme
Click Here

Oraret e Klinikës

 • E Hëne – E Premte8:00am - 20:00pm
 • E ShtunëMbyllur
 • E DielMbyllur

Kush Jemi

Eminaj Dental Clinic

Një klinikë dentare kushtuar niveleve më të larta të stomatologjisë dhe shëndetit oral dhe kirurgjisë. Eminaj Dental Clinic ofron çmimet më të mira për shërbimet më të mira.
 • Lazer
 • Proteza fleksibël
 • Ortodoncia e padukshme
 • Implantologjia Kompjuterike
 • Faceta Emax
 • Mikroskop Stomatologjik

15 Vite

Eksperiencë Dentare

Ervis Eminaj

Pse të zgjidhni dentistët në Shqipëri

Ne përpiqemi për përsosmëri dhe përpiqemi t'u ofrojmë trajtime më cilësore pacientëve tanë, duke u siguruar që ata të ndihen të sigurt me stafin tonë të trajnuar dhe të vëmendshëm.

Qëndrim falas për 2 persona

Teknologji inovative

Stomatologë të Çertifikuar

Suksesi i garantuar

Lini një takim

Kërkoni një vlerësim falas, plotësoni formularin më poshtë.

  Oferte Speciale

  Merrni një kontroll mjekësor falas

  Blog-u Ynë

  This post is also available in: English Italian

  Home